En Pasaklı Burç Hangisi?

30.07.2022
121
En Pasaklı Burç Hangisi?

En düzenli burçlar ile en dağınık ve pasaklı burçlar listesi her zaman birbiri ile yarışmaktadır. Astrolojide herkesin ilgisini çeken burçlar, insanların kişilik özelliklerine etkileri ile birçok kişi tarafından yakından takip edilmektedir. Zodyağın 12 burcu için astrologların listesinde yer alan tüm burçlar farklı karakter özellikleri ile dikkat çekmektedir.

Özellikle ev işlerinde ve gündelik yaşamalarında dağınıklıklarıyla öne çıkan birçok farklı burç, insanların karakter özellikleri hakkında fikir sahibi olmak isteyenlerin de ilgisini çekiyor. En pasaklı burç olarak listede yer verilen tüm burçlar için genel fikir sahibi olmak isteyenler günlük burç yorumlarını takip etmeye devam ediyor.

Yengeç Burcu

en pasaklı burç

En titiz burç sıralaması yapıldığında kendine sonlarda bir yer bulan yengeç, ev ortamında kendi konforuna oldukça düşkün bir burçtur. Yengeç burcu bu konforu sadece kendisi için değil, aynı zamanda yaşam alanının ziyaret eden tüm misafirleri için de sağlamak ister. Her ne kadar bu tür konulara düşkün olsa da yengeç burcunun her gün temizlik yapacak kadar titiz olduğu söylenemez. Çoğu zaman evleri temiz tutsalar da kendi özel alanlarında dağınıklık ve ev işlerini çoğu zaman erteleme gibi konularda da öne çıkmaktadır.

Koç Burcu

koc burcu 1

En kirli burç denince akla gelmese bile koç burcunun zaman zaman pasaklı davranışları ev arkadaşı veya partnerini rahatsız edebilir. Hayatı en iyi şekilde değerlendirmek için vaktinin çoğunu dışarda ve arkadaş ortamlarında geçiren koç burcu, çoğu zaman dağınıktır. Her ne kadar giyimine özen gösterse de yaşa alanında ve kendi ev halinde bu özeni göstermemektedir. Koç burcunun rahat ettiği alanlarda da benzer davranışları onların en ayırt edici özellikleri arsında yer almaktadır. Genel olarak düzenli olsalar bile bu düzen sadece onların anlayabileceği türden olacaktır.

İkizler Burcu

ikizler burcu 1

En zor utanan burçlar arasında da her zaman ilk sıralarda yerini almayı başaran ikizler burucu, kendini tanılayan temel özelliği nedeniyle bir gün çok temiz ve düzenli, diğer gün çok özensiz ve dağınık olabilir. Temizlik konusunda hep bir niyeti olsa da genelde tam eyleme geçeceği sırada ya da temizliğe başladığında sıkılarak yarım bırakması da mümkündür. Tam karar verip işe başladığınız anda gelecek bir telefon veya mesaj ile tüm işi aksatabilir ve farkında bile olmadan başka işe yönelebilirsiniz. İkizler burcunu tanımlayan en tipik özelliklerden olan bu çelişkiler hayatının her alanına yansıyacaktır.

Kova Burcu

kova burcu 1

Kova burcu özellikleri incelendiğinde kendilerine bakmayı seven yapıları dikkat çekmektedir. Ancak ev işi yapma ve fikirleri arasında bir seçim yapmak zorunda kaldığında ise neyi tercih edeceği ortadadır. Özellikle kendini rahatlatmak ve anlık bir enerji patlaması ile temizlik yapmak kovalar için sadece temizlik yapmakla sınırlı değildir. Bu işlem onun zihnini boşaltmasında da yardımcı olmaktadır. Kova burcu bu yönüyle titiz bir burç olarak da dikkat çeker.

Balık Burcu

balik burcu 1

Balık burcu titiz midir sorusunu soran birçok kişi aslına yanıtını bilmektedir. Her zaman ve her yerde rahat etmek isteyen, konfor alanının en iyi şekilde konumlandırmak isteyen balık burcunun bu özelliği temizlik alışkanlıkları için de geçerlidir. Dağınıklığı çok önemsememekle birlikte duygu dünyasını arındırması için zaman zaman düzene de ihtiyaç duymaktadır. Tüm burçlar arasında duygusallığı ile öne çıkan balık burcu erkeği ve kadını bu dönemlerinde de temizlik ve dağınıklık konusunda ihmalkâr olabilir.

Yay Burcu

yay burcu 1

Yay burcu günlük burç yorumu her zaman yayların özgürlüğüne düşkün ve rahat bir karaktere sahip olduğu izlenimini vermektedir. Maceracı ve bağımsız yapıları nedeniyle her zaman bir sonraki hedefi planladığı için nadiren evde bulunmaktadır. Seyahatte olmadığı veya bir süre evde vakit geçireceği dönemde ise evin düzenli olmasına özen göstermektedir. Ev her ne kadar dağınık olarak görülse de birçok kişi yayların dağınıklığının bile bir karakteri olduğunu söyleyecektir. En pasaklı burç sıralamasında bu yönüyle öne çıkabilir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;  2023 Astroloji Yorumları

Boğa Burcu

boga bucu

Boğa burcu özellikleri incelendiğinde güzellik ve kişisel bakım ön plana çıkacaktır. Kendi kişisel bakımları kadar evlerinde de temizlik ve düzen konusunda bu özelliklerini yansıtmak isterler. Takdirleri bu şekilde de toplamak isteyen boğa burcu, her şeyin muntazam ve temiz görünmesi için ciddi bir mesai harcama potansiyeline de sahiptir. Boğa burcunun bu gibi temel özellikleri onları ailesi ve arkadaşları arasından da ayırt edici bir özelliği olarak değerlendirilmektedir. Burçların insan karakterleri üzerindeki etkisinin net bir örneği olan boğa burcu, bu tip özellikleri onları her zaman öne çıkarmaktadır.

Oğlak Burcu

en pasaklı burç

Oğlak burcunun en iyi anlaştığı burç dahil olmak üzere bazı konularda inatçı yapısı zaman zaman kendi ile inatlaşmasına da neden olmaktadır. Yuvaları konusunda toprak elementinde yer alan oğlak burcu, ev işleri konusunda ciddi bir istek duymaktadır. Düzenin sağlanması açısından tüm sorunları gözden geçiren ve gerektiğinde sorumluluk altına da giren oğlak burcu, temizlik konularında da zaman zaman benzer bir istek duyabilmektedir. Oğlak burcunun temel ayırt edici özelliklerinin dağınıklık konularında da öne çıkması dikkat çekicidir.

Akrep Burcu

akrep burcu 1

Akrep burcu kadını da erkeği de benzer özelliklere sahiptir. Çoğu şeyi kendine saklamayı seven bu burç, çoğu kişiye göre dağınık şekilde eşya biriktirme özelliğine de sahiptir. Bu durum zaman zaman dağınık ve pasaklı durumların da ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu özelliği ise herhangi birinden bir şey saklamak, esirgemek için değil, tamamen kendi zevkleri içindir. Kendi özel alanına daima kıymet veren ve ciddi bir sahiplik duygusuna sahip akrep burcu, bu alanı kimse görmeyecek bile olsa daima derli ve toplu durmasını ister. Hayatta çoğu zaman ne istediğini bilmesi bu konuda da akrepleri ön plana çıkarır.

Aslan Burcu

aslan burcu

Aslan burcu özellikleri arasında karşı tarafta iyi bir izlenim bırakma yer almaktadır. Bu özelliği kapsamında da yaşam alanının da iyi durumda olmasını istemektedir. Asla kirli bir ortamda yaşamak istemeyen aslan burcu, dekorasyon konusunda da kendi zevklerini en iyi şekilde yansıtmayı istemektedir. Şıklık ve düzen konusunda da görenleri hayran bırakmak ve ilgi odağında yer almak için farklı yolları deneyebilmektedir.

Terazi Burcu

terazi burcu 1

Terazi burcu yükseleni ve kendisi her ne kadar düzen takıntısı olsa da bu düzen birçoklarına göre tam bir kaostan ibarettir. Evinin veya yaşam alanının düzenli olduğunu söylemek çoğu zaman zordur. Sadece kendilerinin anlayacağı bir düzene sahip terazi burcu, olası bir davet veya ziyaret öncesinde ise takdirleri toplamak için elinden geldiğince düzenli olmaya çalışacaktır. Çoğu zaman dağınıklık, telaş ve beraberinde gelen bir kaos terazi burcunu tanımlamak için yeterli olabilir.

Başak Burcu

basak burcu 1

Başak burcu bugün olduğu gibi her zaman titizliğin ve düzenin burcu olarak ilk sırada yer alacaktır. Her şeyin yerli yerinde ve düzenli olmasını isteyen başak burcu kadını ve erkeği, en pasaklı burç sıralamasında listelerin her zaman en sonunda yer alacaktır. Başak burcu evinde, kendi yaşam alanında hatta zaman zaman dışarda da temizlik takıntısına sahiptir.

Ayrıca Bakınız: En Sinirli Burç Hangisidir?

5/5 - (1 vote)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.