2022 Sonbahar Modası

22.07.2022
127
2022 Sonbahar Modası

2022 Sonbahar Modası

2022 Sonbahar Modası haftası gelmek üzere, sizler güz ayların da yani son baharda hangi kreasyonları tercih edeceksiniz, nasıl saç stilleri yer alacak ve hangi renk ağırlıklar da bulunacak bu içeriğimiz de uzman moda yazarlarımız ile sizlere bilgiler aktaracağız. Moda denildiğin de ilk akla gelen kıyafetler olsa da aslında saç stillerinden tutun makyaj ve takılara kadar genel olarak kapsayan bir kombindir.

  • Sizler bu kombinlerle göz alıcı şıklığı yansıtacak ve aynı zamanda da bulunduğunuz ortamlar da her zaman dikkat çeken olacaksınız.
  • Bu yüzden de şıklığı hem kadınlar hem de erkekler en iyi şekilde yerinde görecek ve sizler bu yazıları okuduğunuz da nasıl bir kıyafet seçeneğini tercih edeceksiniz hepsini öğreneceksiniz.
  • Uzman moda yazarlarımız tarafından dünya geneli sonbahar moda haftasını ele aldık ve sizlere detaylı bir şekilde bu açıklamaları içeriğimiz de bahsedeceğiz.

2022 Sonbahar Modası

2022 Sonbahar Modası Ne Zaman?

2022 Sonbahar Modası Ne Zaman? Diyenler için öncelikle bu sürecin her ne kadar son bahar ayları içerisinde olduğu bilinse de aslında yaz aylarında bu kreasyonlar sergilenmektedir. Paris moda haftasında geçen hafta pardesü ile ilgili bir moda defilesi sergilendi. Mankenler sıcak yaz gününde zorluk çekse de sizlerin içini ısıtacak harika tasarımlara da yer verildi. 2022 Sonbahar Modası renkli olacağa benziyor, çünkü pardesüler de ki montlarda ki ve kabanlarda ki renklere baktığımız da her sene tek renk ele alınan bu kıyafetler bu yıl rengârenk olacak. Sergilenen neredeyse her kıyafette beş altı adet renk bulunmakta ve bu da tasarımın şıklığı ile birleşerek cezbedici bir güzelliği yansıtmaktadır. Bu anlamda da sizler sonbahar aylarında seçecek olduğunuz kıyafetler de tek renk yerine daha renkli kıyafetleri tercih etmeniz modayı yakından takip etmenize vesile olacaktır.

2022 Sonbahar Aksesuarları

2022 Sonbahar Aksesuarları içerisinde en çok dikkatleri çeken takılarda ki büyüklük olmaktadır, neredeyse her mevsim değişen bu takılar son bahar aylarında daha cüretkâr olanlar için özenle tasarlanmıştır. Kolye, küpe gibi takılarda ki abartılı büyüklükler gözler önünde ve Dekolte seven kadınlar için bu büyük kolyeler sizlerin vücut hatlarını daha ön plana koymaktadır. Dekolte kıyafetler de yer alan kolyelerin yanı sıra uzun saçlı kadınlarından da tercihi büyük küpeler olmaktadır. Genelde yaz ayların çıkışını ve bu yaz ayın özlemini daha ilk haftalardan simgeleyen deniz ürünlerinden esinlenerek tasarlanan takılar her zaman ön planda olmaktadır.

Sizler de bu harika takılar sayesinde sadece kıyafetiniz ile değil aynı zamanda da takılarınız aksesuarlarınız ile de göz alıcı olacaksınız. Kadınların ve de erkeklerin her zaman şık görünmesi bulundukları ortamlar kendini ispat eden özgüvenli duruşu ile daha da saygın bir hale geleceksiniz. Aksesuarların renkleri ise kıyafet uyumuna dikkat edilmesi gerekmektedir, altın ya da gümüş gibi tercihler aslında özel güne ait değildir, tamamen kıyafet renklerinize uyum sağlayacağı şekilde oluşturulmalıdır.

2022 sonbahar moda 3

2022 Sonbahar Çantaları

2022 Sonbahar Çantaları her zaman ki gibi gösterişi ön planda tutmaktadır, özellikle de mat renklerde ki çantalardan ziyade parlak çantalar her daim daha fazla gösterişi kazandırmaktadır. Marka takıntısı olmadan herhangi bir güzel görünümlü çantalar dahi modaya her daim ayak uyduran çantalar olmaktadır. Kadınlar genellikle zaten çanta seçimlerinde her zaman büyük çantaları tercih etmekte ve bu sene de özellikle büyük çantalar son bahar aylarında popüler olacaktır. Salgın hastalıklar döneminde de özellikle de dezenfektan kolonya gibi birçok harici malzemelerimizin de bulunması dolayısı ile büyük çantalara olan rağbet her geçen gün artış sergilemektedir. Çantaların genellikle renkli olması da gerçekten oldukça fazla dikkat çekmektedir. Ö

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;  2023 Modası

zellikle de parlak olan deri çantalar genel olarak kadınların en çok tercih etmiş olduğu çantalardır. Özgürlüğünüzü simgeleyecek olan çantalar her sene farklı renkler ile uyum sağlamaktadır, bu sene ise son bahar aylarında renk cümbüşü daha moda olacağı için tek renk yerine renkli çantaların tercih edilmesi tavsiye edilmektedir. Modaya uygun en iyi kombinleri yapacağınız bu harika çantaların renkli oluşu ile kıyafet ve ayakkabı uyumunu da göz ardı etmeyin.

2022 sonbahar moda 2

2022 Sonbahar Ayakkabıları

2022 Sonbahar Ayakkabıları yine topuklu olmaktadır, elbette ki bu kıyafetlere göre de değişkenlikler sergilemektedir. Genel de özel günler de giyeceğiniz alçak topuklu ayakkabılar son bahar aylarında oldukça fazla tercih edilmektedir. Günlük yaşantınız da ise her zaman hayat kurtarıcı hale gelen spor ayakkabıları yine kadınların çok tercih etmiş olduğu bir modadır. Her yıl değişmeyen bu ayakkabı modası bu furya içerisinde sadece özel günler adına kendini geliştirmektedir. Yani sizler sıradan günleriniz de ister spor ayakkabısı ister normal günlük kullanım ayakkabısı tercih edebileceksiniz. Bu anlamda da özel geceler için hazırlanan modanın kalbinde yer alan topuklu ayakkabılar her elbiseye şıklık kazandıracaktır. Şıklığınıza şıklık katacak birçok ayakkabılar ile son bahar aylarında daha rahat bir kombini elde edeceksiniz. Çünkü yaz aylarında genelde terlik ve sandaletler yer aldığı için ayakkabı seçimi olmadığından dolayı zorluklar oluşmaktadır. Oysaki ayakkabı seçimi sayesinde de bu zorluklar son bahar aylarında tamamen rafa kaldırılacaktır.

2022 Sonbahar Renkleri

2022 Sonbahar Renkleri bu sene oldukça renk cümbüşü olarak tabir edeceğimiz bir şekilde yer almaktadır. Genelde kahverengi ve hardal sarısı ağırlıklı olsa da aslında son baharda yazdan kalan özlemi unutmamak adına psikolojimizi daha da iyi bir şekle getirmek adına renkli kıyafetler tercih edilmelidir. 2022 son bahar modasın da bu renkli kıyafetlere daha da fazla yer verilmiş ve bu anlamda da renklerin yoğunluğu daha çok görülmektedir. Son bahar aylarında yer alan bu renklerin uyumu birçok kıyafetlerin yanı sıra ayakkabılar, çantalar ve aksesuarlarda yani takılarda da gözle görülür bir fark oluşturmaktadır. Sizler de bu renkli seçiminiz ile 2022 sonbahar modasına ayak uydurabilecek ve özellikle de artık tayt ile gezmek yerine pantolon, Jean ya da etek seçimlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Tayt modası tamamen yok oldu ve kapandı desek bile yeridir, gençlerin tayt merakından sonra hızla büyüyen benzer kıyafetler birçok kişinin pişti olmasına da vesile olmaktadır. Bu yüzden de tayt kullanımı yerine pantolon ya da etek kullanımına dikkat etmeliyiz.

2022 sonbahar moda 1

Renkli Pantolonlar

Renkli Pantolonlar Mirkelam ile başlayan bir moda furyası olarak görülse de günümüzde en çok sevilen moda uyumundan birisi olmuştur. 2022 son bahar ayında da renkli pantolonlar oldukça fazla tercih edilecek ve tayt dönemi neredeyse tamamen kapanacaktır. Elbette ki rahatlık açısından tayt tercih edilebilir ama erkekler ve kadınların genel olarak kullandığı pantolonların renkli olması son baharı cıvıl cıvıl karşılama anlamını taşımaktadır. Sizler de bu modaya uyum sağlayarak her zaman bulunduğunuz ortamlar da dikkat çekecek ve göz alıcı bir şıklığı sizler de elde edeceksiniz. Sitemizi sık kullanılanlara ekleyerek sizler de moda ve aşka dair birçok konuda ki uzman yazarlarımızın içeriklerini okuyabilir ve her geçen gün yenilenen gündemi yakından takip edebilirsiniz.

5/5 - (1 vote)
ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.